Шановні відвідувачі!
УкрНДІОЖ радий представити вам наступні оновлення:


Визначення понять в олійно-жировій галузі


Іноді навіть фахівцям олійно-жирової галузі буває складно орієнтуватися у величезній кількості складних понять на нашому сайті, не кажучи вже про людей, які не працюють в цій галузі.

Тому ми виписали для вас визначення найосновніших понять і термінів олійно-жирової промисловості, які були взяті з ДСТУ 3001: 2008, 2423-94 і 2575-94. Щоб подивитися який-небудь цікавий для вас термін, натисніть сюди.

Картотека стандартів в УкрНДІОЖ НААН


За роки свого довгого існування в нашій бібліотеці зібралася величезна колекція найрізноманітнішої документації: ДСТУ, ДСТУ-ISO, СОУ, ГОСТи і т.д .. Тому для оптимізації пошуку нашими співробітниками потрібних їм документів була створена електронна бібліотека.

Ви, дорогі відвідувачі нашого сайту, також можете звернутися до нас за консультацією з того чи іншого документу.

В даний момент електронна картотека налічує трохи більше 900 найменувань і вона постійно поповнюється, тому що у нас зібралося понад 3000 нормативних документів.

Науково-технічна документація, яка розроблена в УкрНДІОЖ НААН


У картотеку стандартів, згадану вище, входять також нормативні документи, які були створені безпосередньо НДІ олій та жирів. Наші фахівці, починаючи з 2000х років, розробили понад 200 ДСТУ, ДСТУ-ISO і СОУ, які внесли істотний внесок в успішну і ефективну роботу всіх підприємств олійно-жирової галузі України.

Ви можете звернутися до нас по допомогу і консультацію по цим документам. Також у вас є можливість придбати СОУ.
Подивитися список

Книги


Як з’ясувалося, книги, які раніше були опубліковані у відкритому доступі на нашому сайті, несуть величезну цінність для нашого підприємства. І не дуже добре викладати такі цінні матеріали у вільному обігу. Тому ми змушені були обмежити доступ до цієї сторінки. Хто встиг завантажити – той молодець. А хто не встиг… ну що ж, ви можете звернутися до тих, хто встиг. Сторінка залишається на сайті для внутрішнього користування співробітниками УкрНДІОЖ НААН.

З усіх питаннях звертатися за телефоном (057) 376-01-94 або писати на nti@fatoil.com.ua